Podmínky

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese obchod@idpartner.cz

Naše zákaznické centrum zodpoví na Váš dotaz, co nejrychleji to bude možné vzhledem k množství zákaznických dotazů.

e7ad094d279a8af14cd2d7c6021754b2

Logo final modre 300

Spoluprací s námi automaticky získáváte:

  • individuální přístup
  • rozsáhlé zkušenosti
  • 24 hodinový servis

Profesionální přístupový systém Edupartner

  • Reprezentativní a bezpečný vstup
  • Docházkový systém ZDARMA
  • Automatické zápisy do třídních knih
  • Nastavení kdo, kdy a kam smí chodit, přehledy, statistiky
  • Zajímavý a užitečný informační nástroj pro rodiče za pouhých 15 Kč měsíčně

nadpis-dole-2

Přístupový systém Edupartner byl navržen na základě dlouholetých zkušeností naší společnosti a požadavků většiny základních nebo středních škol.  Zvláštní důraz byl kladen na spolehlivost, moderní vzhled, logické řešení přístupového programu a jednoduché intuitivní ovládání. Profesionální přístupový systém obsahuje celou řadu uživatelsky příjemných funkcí jako je docházkový systém, informační systém pro rodiče, automatické zápisy do třídních knih a mnoho dalších.

Ukončete sledování docházky zastaralou formou pomocí knihy docházek a přejděte na nejnovější spolehlivou technologii 21. století. Systém obsahuj dva snímače umožňující rozlišení příchodu a odchodu, což je základní podmínkou kvalitního výstupu pro docházkový systém nebo třídní knihy. Dva snímače především poskytují přesné informace o skutečné přítomnosti osob ve škole. Na základě průchodů, které si zaměstnanec označí, systém automaticky spočítá přesně odpracovanou dobu strávenou na pracovišti s možností exportu dat.

rukavpravo

Snímač ID MINI je svým elegantním a miniaturním provedením určen zejména pro přístupové systémy. Ve spojení s řídicí jednotkou poskytne maximální komfort, nenápadnost a bezpečí. Snímač nemá žádnou paměť (ta je instalovaná v řídicí jednotce) a slouží výhradně k identifikaci čipu, ovládání a signalizaci LED diody s vestavěnou zvukovou signalizací.

Moderní a uživatelsky příjemný způsob sledování docházky Vám přinese cloudové řešení, které umožňuje přístup k informacím o docházce odkudkoliv pomocí webového prohlížeče. Cloudový systém navíc podporuje automatické zasílání emailových nebo SMS zpráv s upozorněním na nepřítomnost žáka ve škole. Tuto výhodu ocení hlavně rodiče.

Young Woman Sitting in Front of a Computer and Laughing --- Image by © Royalty-Free/Corbis

Další uživatelsky příjemnou funkcí je možnost integrace do systému škol (automatické zápisy do třídních knih, např. IS BAKALÁŘI).

logo Bakal

 

Servis pomocí vzdálené správy umožňuje rychle analyzovat a řešit problém přesně v místě, kde vznikl.

 

Cloud-designstyle-cloud-m

V případě potřeby je možné k danému setu za doplatek dodat a instalovat různé elektrozámky, např. se signalizací + mechanické odblokování, s nastavitelnou západkou, nízkoodběrový a reverzní s opačnou funkcí otevření. Reverzní zámek je při zapnutí el. napětí ZAVŘEN – zajištěn. Při přerušení el. napětí je zámek OTEVŘEN – odjištěn. Zámek je v poloze OTEVŘENO jen po dobu přerušení napěťového impulzu pomocí příslušného tlačítka ovládacího zařízení nebo při výpadku el. proudu. Mimo tuto dobu jsou dveře uzavřeny.  Reverzní zámek je vhodný pro prostory, kde je nutné urychleně a jednoduše uzavřít vchod, nebo naopak při živelných pohromách, dojde-li k výpadku el. proudu, samovolně vchod otevřít.

190068-befo-profi-31211-12v-elektricky-otevirac-reverzni-1

Samotná instalace přístupového systému je velmi rychlá a čistá (s minimem vrtání, sekání nebo rozsáhlé kabeláže).

Neomezená možnost dokupovat rozšiřující moduly pouze za cenu modulu bez nutnosti úhrady aktualizace celého software.

Pokud již čipy máte, zajistíme jejich funkčnost na našich snímacích zařízeních. Stejně tak v případě ISIC karet.

KartaISIC_2010_univerzita_3D

Společnost IDPartner – systémy identifikace s.r.o. poskytuje komplexní služby ve všech oblastech identifikačních technologií, kde všechny systémy i aplikace vlastními prostředky vyvíjí, vyrábí, instaluje a servisuje po celém území České i Slovenské republiky. V současné době patříme k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům systémů pro pokrytí veškerých bezpečnostních aspektů provozu.

 

Logo final modre 300

Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 739 316 285, kde bychom Vám rádi osobně představili možnost naší vzájemné spolupráce.