Reference

Přístupový systém Edupartner byl navržen na základě dlouholetých zkušeností naší společnosti a požadavků většiny základních nebo středních škol.  Zvláštní důraz byl kladen na spolehlivost, moderní vzhled, logické řešení přístupového programu a jednoduché intuitivní ovládání. Profesionální přístupový systém obsahuje celou řadu uživatelsky příjemných funkcí jako je docházkový systém, informační systém pro rodiče, automatické zápisy do třídních knih a mnoho dalších.

Ukončete sledování docházky zastaralou formou pomocí knihy docházek a přejděte na nejnovější spolehlivou technologii 21. století. Systém obsahuj dva snímače umožňující rozlišení příchodu a odchodu, což je základní podmínkou kvalitního výstupu pro docházkový systém nebo třídní knihy. Dva snímače především poskytují přesné informace o skutečné přítomnosti osob ve škole. Na základě průchodů, které si zaměstnanec označí, systém automaticky spočítá přesně odpracovanou dobu strávenou na pracovišti s možností exportu dat.

rukavpravo

Snímač ID MINI je svým elegantním a miniaturním provedením určen zejména pro přístupové systémy. Ve spojení s řídicí jednotkou poskytne maximální komfort, nenápadnost a bezpečí. Snímač nemá žádnou paměť (ta je instalovaná v řídicí jednotce) a slouží výhradně k identifikaci čipu, ovládání a signalizaci LED diody s vestavěnou zvukovou signalizací.

Další uživatelsky příjemnou funkcí je možnost integrace do systému škol (např. IS BAKALÁŘI, EDOOKIT…).

Samotná instalace přístupového systému je velmi rychlá a čistá (s minimem vrtání, sekání nebo rozsáhlé kabeláže).

Pokud již čipy máte, zajistíme jejich funkčnost na našich snímacích zařízeních. Stejně tak v případě ISIC nebo ODIS karet.

KartaISIC_2010_univerzita_3D

Společnost IDPartner – systémy identifikace s.r.o. poskytuje komplexní služby ve všech oblastech identifikačních technologií, kde všechny systémy i aplikace vlastními prostředky vyvíjí, vyrábí, instaluje a servisuje po celém území České i Slovenské republiky. 

 

Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 739 316 285, kde bychom Vám rádi osobně představili možnost naší vzájemné spolupráce.