Videotelefony

Dodáváme a montujeme kompletní portfolio výrobků domácích telefonů Czechphone.

Systém MELODY disponuje novým εPlusSound systémem, který se liší od dosavadních výrobků nabízených na trhu. Při komunikaci dokáže zařízení MELODY přenést do zvuku detaily a zvýraznit mluvené slovo. Jde o nejkvalitnější audio komunikaci pro bytové domy, která je dostupná na trhu.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: automatické LED podsvětlení, vysoká úspora energie, nerez – bezpečnostní antivandal provedení, funkce ALARM – zabezpečení bytů, možnost ovládat různá externí zařízení (výtahy, osvětlení, brány atd..), automatické hlasové navádění návštěvy, možnost napojení externích kamer, možnost napojení GSM modulu za účelem přesměrování hovorů ze zvonkového tabla na mobilní telefon uživatele, vysoká možnost přizpůsobení.

 

  • Kódová klávesnice poskytuje možnost variabilně  kdykoliv systém rozšířit o požadované účastnické místa
  • Tlačítka pro přímou volbu poskytují komfortnější snadno dostupnou volbu účastníka
  • Komunikační zařízení Handsfree zajišťuje moderní vzhled
  • Videotelefony jednoduchou obsluhu
  • GSM zajistí optimalizaci nákladů, především komunikaci s účastníky mimo budovu školy a na dálku odkudkoliv otevřít dveře
Funkce zvonkového tabla: video nebo audiohovor na určená místa, v případě nepřítomnosti s přesměrováním na zvolené číslo, popřípadě i mobilní.
Zvonění už nemusíte zmeškat, hovor přijmete a vyřídíte kdekoliv i přes svůj mobilní telefon. Trávíte čas mimo prostor kanceláře? Zvonění školního telefonu lze vyřídit i tam – jednoduše kdekoli. K tomuto je  nutný GSM modul, který umožňuje přenos audio hovorů, odemknou na dálku skrze aplikaci v mobilním telefonu elektrický zámek, bránu nebo vrata.